1993 yılında İstanbul’da kurulan PH FARMA İlaç Ve Kozmetik Sanayi bugün 1200 çeşit ürünün üreticisidir. İnsana ait ve insana odaklı olan işimiz konusundaki başarımız;1993 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ile birlikte, gerçekleştirilen araştırma-geliştirme faaliyetlerine de bağlıdır..

PH FARMA ekibi olarak biz her gün insanların hayatlarını kolaylaştıracak ve yaşamlarında katma değer yaratacak ürünler üzerine çalışmalar yaparken, hepimiz; insanların başarısına ve dolayısıyla mutluluğuna katkı sağlayarak dünyanın değiştirilebileceğine inanmaktayız. Kendine ait markaları ile birlikte, Türkiye’de ve Dünya’da eski ve köklü birçok firmanın da GMP ve ISO 9001 standartlarında “Private Label” olarak üretimini yapan PH FARMA, aşağıdaki konularda faaliyetlerini sürdürmektedir.

CİLT BAKIM, SAÇ BAKIM, VÜCUT BAKIM, EL VE AYAK BAKIM, AĞIZ VE DİŞ BAKIM, BEBEK BAKIM, ERKEK BAKIM, GÜNEŞ BAKIM, RENKLİ KOZMETİK, EAU DE TOILETTE, EAU DE PERFUME, CREAM PERFUME, EAU DE COLOGNE, BODY MİST, HİJYEN ÜRÜNLERİ, AROMA THERAPY&SPA, ÖZEL ÜRÜNLER, OTC GRUBU ÜRÜNLER, FASON ÜRETİM

PH FARMA olarak yirmi yıllık bilgi birikiminin getirmiş olduğu deneyimlerle büyümemize katkı sağlayacak, insanların yaşamlarında ise katma değer yaratacak yeni ürünleri geliştirmeye, üretmeye ve bu ürünleri pazara sunmaya devam ediyoruz.

Uzmanlığımız

PH FARMA İLAÇ VE KOZMETİK SANAYİ, Bir çok sektörle birlikte Tanınmış markaların Private-Label (Fason) Üretimlerini yapıyor.